Kuratorzy

 

Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej

wykonujący orzeczenia w sprawach rodzinnych i nieletnich

Siedziba

Sąd Rejonowy w Malborku

82-200 Malbork ul. Poczty Gdańskiej 19

 

Sekretariat Zespołu

tel. (055) 647-07-95  fax. (55) 647-07-97

e-mail: kuratorzy_ds_rodzinnych@malbork.sr.gov.pl

 

Kierownik Zespołu Kuratorów

Ewa Bełdycka pokój nr 31

tel. (55) 47-07-95

e-mail: e.beldycka@malbork.sr.gov.pl

Dyżur: wtorek godz. 10:00-15:30, czwartek godz. 11:00-13:30, piątek godz. 10:00-15:30

 

Kuratorzy zawodowi:   

Teresa Tyra pokój nr 31

tel. (55) 647-07-96

e-mail: t.tyra@malbork.sr.gov.pl

Dyżur: wtorek godz. 8:30 – 14:30, czwartek godz. 9:00 – 15:30

Iwona Przybyła pokój nr 31,

tel. (55) 647-07-96

e-mail: i.przybyła@malbork.sr.gov.pl

Dyżur: poniedziałek, środa godz. 9:00 – 15:30

 

Powiat Nowy Dwór Gdański: 

Siedziba

Sąd Rejonowy w Malborku

82-100 Nowy Dwór Gd. ul. Warszawska 28

tel./faks (55) 261-09-92 wew. 17

e-mail: kuratorzy_ds_rodzinnych_ndg@malbork.sr.gov.pl

Kuratorzy zawodowi:   

Ewa Niemczyk

tel. (55) 261-09-92 wew. 17

e-mail: e.niemczyk@malbork.sr.gov.pl

Dyżur: wtorek, czwartek godz. 9:00 – 15.30  

Aleksandra Dudek

tel. (55) 261-09-92 wew. 17

e-mail: a.dudek@malbork.sr.gov.pl

Dyżur: poniedziałek, środa: godz. 9:00 – 15.30 

 

 

Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej

wykonujący orzeczenia w sprawach karnych

Siedziba

Sąd Rejonowy w Malborku

82-200 Malbork ul. 17 Marca 3

 

Sekretariat Zespołu

tel./faks (55) 647-07-90

e-mail: kuratorzy_ds_karnych@malbork.sr.gov.pl

 

Kierownik Zespołu Kuratorów

Ewa Erber pokój 401 C

tel. (55) 647-07-91

e-mail: e.erber@malbork.sr.gov.pl

Dyżur: poniedziałek, środa, czwartek godz. 9:00-15:00

 

Kuratorzy zawodowi:

Jaświłek Sylwia pokój 401 D

tel. (55) 647-07-92

e-mail: s.jaswilek@malbork.sr.gov.pl

Dyżur: wtorek, piątek godz. 9:00-15:00

Sawicka Elżbieta pokój 401 D

tel. (55) 647-07-92

e-mail: e.sawicka@malbork.sr.gov.pl

Dyżur: poniedziałek, czwartek godz. 9:00-15:00

Krzysztof Okruciński pokój 404

tel.(55) 647-07-93

e-mail: k.okrucinski@malbork.sr.gov.pl

Dyżur: wtorek, piątek godz. 9:00-15:00

Dobrowolski Marek pokój 404

tel. (55) 647-07-93

e-mail: m.dobrowolski@malbork.sr.gov.pl

Dyżur: wtorek, piątek godz. 9:00-15:00

Laprus Waldemar pokój 404

tel. (55) 647-07-94

e-mail: w.laprus@malbork.sr.gov.pl

Dyżur: poniedziałek, środa godz. 9:00-15:00

 

Powiat Nowy Dwór Gdański:

Siedziba

Sąd Rejonowy w Malborku

82-100 Nowy Dwór Gd. ul. Warszawska 28

tel. (55) 261-09-92 wew. 13,18

faks (55) 261-09-92 wew. 19

e-mail: kuratorzy_ds_karnych_ndg@malbork.sr.gov.pl

 

Kuratorzy zawodowi:

Chorążyczewska Anna pokój 1

tel. (55) 261-09-92 wew.13

e-mail: a.chorazyczewska@malbork.sr.gov.pl

Dyżur: wtorek, czwartek godz. 9:00-15:00

Kordek-Sas Anita pokój 1

tel. (55) 261-09-92 wew. 13

e-mail: a.kordek-sas@malbork.sr.gov.pl

Dyżur: środa, piątek godz. 9:00-15:00

Fura Jerzy pokój 2

tel. (55) 261-09-92 wew. 18

e-mail: j.fura@malbork.sr.gov.pl

Dyżur: poniedziałek, czwartek godz. 9:00-15:00

 

 Opublikowano przez o 12:42